Sex RandkiSex Randki

Wśród portali erotycznych i portali randkowych, można wyróżnić serwisy mniej lub bardziej godne polecenia. Poniżej prezentujemy ranking sex portali, na które naszym zdaniem warto zwrócić uwagę. Jeżeli zależy nam na dobrej zabawie, przy jednoczesnym dbaniu o bezpieczeństwo oraz dyskrecję, to zachęcamy do zarejestrowaniu się na którymś z poniższych portali. Różnią się one pomiędzy sobą m.in. tym, jakich użytkowników skupiają. Jesteśmy jednak pewni, że każdy, kto szuka partnera lub partnerki na niezobowiązującą znajomość, znajdzie tu kogoś dla siebie.

Najlepsze sex portale erotyczne – marzec 2020

Erodate
Erodate - daj sobie szansę na udaną randkę i realizację fantazji seksualnych.
4,8 rating
4.8
IamNaughty
Poznaj kogoś do niezobowiązujących spotkań - IamNaughty. Dobra zabawa gwarantowana.
4,5 rating
4.5
Flirt
Flirt - poznaj osoby, które szukają tego co ty. Daj sobie szansę na wyjątkową znajomość.
4,3 rating
4.3
OneNightFriend
Zarejestruj się i poznaj ciekawe osoby. Nawiąż relacje z użytkownikami, chcącymi tego co Ty.
4,3 rating
4.3
BeNaughty
Niezobowiązujące spotkaniai i świetna zabawa. Dołącz do grona użytkowników BeNaughty.
4,0 rating
4.0

Portale erotyczne do sex spotkań – jaki wybrać?

Jeżeli podjąłeś decyzję, że chcesz założyć konto na portalu erotycznym, który umożliwi ci poznawanie osób chętnych na sex spotkania, to z pewnością zastanawiasz się teraz, jaki portal wybrać. Portal lub portale, ponieważ nikt nie mówi, że musisz ograniczyć się do jednej strony. Zwłaszcza, jeżeli twoje upodobania seksualne są szerokie i zróżnicowane. Albo jeżeli po prostu chcesz dać sobie możliwość poznania jak największej liczby osób, z którymi będziesz mógł realizować swoje fantazje seksualne. 

Zanim podejmiesz decyzję, jaki portal wybierzesz, zastanów się nad tym, czego oczekujesz od serwisu. Każdy sex portal, który funkcjonuje w internecie i ma na celu pomaganie ludziom w znajdowaniu potencjalnych partnerów seksualnych, ma swoją specyfikę. Istnieją serwisy dedykowane swingersom, osobom lubiącym zabawy w klimacie sadomasochistycznym, portale erotyczne dedykowane ludziom młodym, którzy po prostu chcą się wyszaleć, poznając ciekawe i atrakcyjne osoby, z którymi będą mogli zdobywać doświadczenie i realizować swoje fantazje. Dlatego, zanim zaczniesz się rejestrować, przeczytaj recenzje poszczególnych stron i sprawdź, co mogą ci zaoferować. Dowiedz się, jak wygląda proces rejestracji i późniejszego logowania się, jakie funkcje oferuje dany portal, a także jakich użytkowników skupia. Ważne jest również to, aby móc uzyskać szybką i skuteczną pomoc, np. w przypadku nękających nas użytkowników lub osób, które będą wykorzystywać nasze zdjęcia, np. do zakładania fałszywych kont. Ponadto, należy również mieć świadomość, jakie ewentualne zagrożenia mogą się wiązać z korzystaniem z poszczególnych portali.

W prezentowanym przez nas rankingu znalazło się pięć najlepszych sex portali randkowych, służących do znajdowania potencjalnych partnerów i partnerek seksualnych. Każdy z tych portali jest dobry, jeżeli chcemy znaleźć kogoś do gorącego romansu, niezobowiązującego układu, czy też po prostu jednorazowej, seksualnej przygody. Od ciebie zależy, który z tych portali uznasz za najbardziej interesujący. A może uznasz, że chcesz wypróbować wszystkie? Bez względu na decyzję, pamiętaj, aby przede wszystkim zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. 

A jeżeli chcesz wiedzieć, jaki sex portal wybrać, zapraszamy do zapoznania się ze stworzonym przez nas rankingiem. Znajdziesz w nim najpopularniejsze (i naszym zdaniem najlepsze) sex portale erotyczne, które od dłuższego czasu pomagają swoim użytkownikom w znajdowaniu osób o podobnych preferencjach seksualnych, chcących przeżyć coś niezapomnianego i niekoniecznie szukających jakichkolwiek zobowiązań. 

Kryteria przy tworzeniu rankingu seks portali

Podczas tworzenia rankingu seks portali, trzeba przyjąć jakieś kryteria oceniania, tak, żeby każdy z portali został oceniony pod tym samym kątem. Pierwszym kryterium, które wzięliśmy pod uwagę tworząc ranking portali umożliwiających umawianie się na sex randki, był sposób rejestracji, a także późniejszego logowania się. Nie da się bowiem ukryć, że większości z nas zależy na tym, żeby procesy rejestracji i logowania się, były proste i co chyba najważniejsze, bezpieczne. Większości użytkowników portali erotycznych zależy bowiem na dyskrecji i anonimowości.

Kiedy już dowiedzieliśmy się, jak wygląda rejestracja oraz logowanie się, postanowiliśmy dowiedzieć się, czy sex portale weryfikują swoich użytkowników. Zarówno pod kątem umieszczanych zdjęć, jak i pozostałych danych, tak, żebyśmy mogli być pewni, że nawiązujemy kontakt z realnymi osobami, które tak samo jak my szukają dobrej zabawy i ciekawych ludzi, z którymi można przeżyć coś nowego. 

Kolejnym krokiem było porównanie, co oferuje wersja bezpłatna, a co wersja premium. Nie da się bowiem ukryć, że nie każdy chce inwestować w zakup konta premium, żeby móc się spotykać z nowymi osobami. A to oznacza, że wersja podstawowa, powinna umożliwiać użytkownikom swobodne poruszanie się po serwisie i nawiązywanie nowych znajomości. Postanowiliśmy uwzględnić również, jakie udogodnienia i możliwości zyskają osoby, które zdecydują się na zakup konta premium. Biorąc pod uwagę cenę, a także to, jakie mamy możliwości, odnośnie czasu, na który możemy wykupić konto premium.

Istotna była dla nas również kwestia bezpieczeństwa. Podczas porównywania ze sobą poszczególnych seks portali, sprawdziliśmy, jakie zagrożenia niesie ze sobą korzystanie z konkretnych serwisów. A także na co powinniśmy uważać, jeżeli zdecydujemy się na założenie konta, na którymś z prezentowanych przez nas serwisów. Postaraliśmy się również sprawdzić, jaki jest poziom użytkowników zarejestrowanych na poszczególnych serwisach. Oraz, czy użytkownicy są aktywni i faktycznie korzystają z portalu, a nie są tzw. martwymi kontami.

Na koniec, nie mniej ważne były dla nas opinie użytkowników korzystających z sex portali. Na podstawie opinii i recenzji użytkowników, postaraliśmy się stworzyć jasne opisy, jak wygląda korzystanie z poszczególnych serwisów. I uwzględnić to w tworzeniu naszego rankingu.Nie sposób bowiem zaprzeczyć, że to właśnie użytkownicy mogą powiedzieć najwięcej na temat tego, jak faktycznie wygląda korzystanie z danego serwisu.

Erotyczne portale randkowe – na co zwrócić uwagę?

Podczas wybierania portalu erotycznego, na którym zamierzamy się zarejestrować, warto dokładnie określić swoje potrzeby, związane z byciem użytkownikiem danego sex portalu. Przede wszystkim, należy zwrócić uwagę na to, jakie opinie ma dany portal, i jakich użytkowników skupia. Jakiej płci i orientacji są takie osoby, w jakim są wieku, jakie mają preferencje i upodobania seksualne. Już podczas procesu rejestracji, można zaobserwować pewne kwestie. Np. podczas określania, kogo szukamy, w niektórych serwisach możemy mieć do wyboru, panie, panów lub pary. Jest to pewną informacją, mówiącą nam o polityce portalu.

Ponadto, bardzo ważne jest, żeby zadbać o swoje bezpieczeństwo. Dobrze by było, żeby nasze konto lub konta na portalach erotycznych nie były połączone z naszymi kontami na różnych portalach społecznościowych. Dzięki temu wykluczymy ryzyko, że dojdzie do przepływu informacji między serwisami. Istotne jest również zwrócenie uwagi, czy podczas wykonywania jakichś czynności, związanych z korzystaniem z portalu, nie ma konieczności podania jakichś poufnych danych. Np. w przypadku chęci kupienia konta premium, powinniśmy się dowiedzieć, jak wygląda płatność i jakie są jej warunki, żebyśmy później nie byli niemile zaskoczeni. Istotne jest również kierowanie się zasadą zdrowego rozsądku, podczas poznawania nowych osób. Jeżeli zależy nam na seks randkach i dobrej zabawie, to kierujmy się zasadą ograniczonego zaufania, w zakresie dzielenia się z ludźmi różnymi szczegółami na temat swojego życia prywatnego.

Sex portale – nie zapominaj o bezpieczeństwie

Podczas umawiania się na sex portalach, nie wolno zapominać o bezpieczeństwie. Swoim oraz naszych partnerów i partnerek. Oznacza to, że powinniśmy regularnie się badać, kontrolując stan swojego zdrowia. Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości odnośnie swojego stanu zdrowia, bądźmy odpowiedzialni i powstrzymajmy się od podejmowania jakichkolwiek kontaktów seksualnych, dopóki nie będziemy pewni, że jesteśmy zdrowi. Nie bójmy się również pytać, czy osoby, z którymi planujemy uprawiać seks, są zdrowe. Takie pytania nie powinny nikogo oburzać. Jest bowiem jasne, że utrzymywanie kontaktów seksualnych z wieloma osobami, może sprzyjać rozprzestrzenianiu się różnych chorób przenoszonych drogą płciową.

Jednak sex randki, to nie tylko ryzyko zarażenia się chorobami wenerycznymi. To również konieczność dbania o swoje bezpieczeństwo tak ogólnie. Ufajmy swojej intuicji i nie gódźmy się na rzeczy, na które nie mamy ochoty. A oprócz tego, zanim zdecydujemy się zostać z kimś sam na sam (lub w grupie nieznanych nam osób) i dopuścić do intymnej sytuacji, postarajmy się zorganizować przynajmniej jedno spotkanie na neutralnym gruncie, wśród ludzi. Tak, żebyśmy mogli się upewnić, że intencje drugiej strony są szczere. Pamiętaj – nawet, jeżeli decydujesz się na spotkanie, nie jesteś do niczego zobowiązany. Rób tylko to, na co faktycznie masz ochotę.

Secured By miniOrange