Sex RandkiSex Randki
Flirt
4.3

Portal randkowy Flirt – recenzja, na co trzeba uważać, opinie

Flirt - poznaj osoby, które szukają tego co ty. Daj sobie szansę na wyjątkową znajomość.

Szukając drugiej połówki, gorącego romansu, czy też po prostu możliwości umówienia się z kimś na seks randkę, z pewnością wypróbowałeś różne serwisy. A może dopiero się zastanawiasz, gdzie warto się zarejestrować, żeby móc poznawać nowe osoby, z którymi będziesz mógł przeżyć coś ciekawego? Jeżeli tak, to zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi portalu Flirt. Dowiedz się jak wygląda rejestracja i zapoznaj się z naszą recenzją.

Jak przebiega rejestracja na portalu?

Rejestracja na portalu Flirt, niczym nie różni się od rejestracji na innych portalach tego typu. Aby założyć konto w serwisie, wystarczy, że podczas procesu rejestracji podasz swoją datę urodzenia i adres e-mail, a także ustalisz jakim nickiem oraz hasłem będziesz się posługiwać. Po podaniu tych danych, na twój adres mailowy zostanie wysłany link aktywacyjny. Kiedy otrzymasz link, wystarczy, że w niego klikniesz, żeby zostać przekierowany na swoje konto, które od tej pory będzie aktywne. Następnym krokiem, który powinieneś wykonać, jest uzupełnienie danych na swoim profilu. 

Sex portal Flirt umożliwia swoim użytkownikom wypełnianie ankiet, na podstawie których dobierani są potencjalni partnerzy. Warto skorzystać z możliwości dokładnego opisania jakie są nasze oczekiwania i podejście, np. do związków lub potencjalnych partnerów seksualnych. Portal skupia otwartych i życzliwych użytkowników, dlatego nie powinniśmy się obawiać o to, jak zostaniemy odebrani. A poza tym, nasz profil powinien nam umożliwić znalezienie partnerów i partnerek, którzy będą odpowiadać naszym potrzebom i oczekiwaniom. 

Portal randkowy Flirt – konto premium

Posiadając darmową, podstawową wersję konta, możemy swobodnie poruszać się po portalu, poznając nowe osoby. Jeśli jednak zdecydujemy się na wykupienie konta Premium, zyskamy dostęp do różnych dodatkowych funkcji, które znacząco ułatwią i uprzyjemnią ci korzystanie z portalu. Po wykupieniu konta Premium, zyskasz dostęp do następujących trybów, takich jak:

 • poznaj mnie,
 • niegrzeczna, ale posłuszna, 
 • świństwa i fetysze

Po wybraniu jednego z trybów, będziemy w stanie zacząć rozmowę z osobami, które będą miały konkretne oczekiwania. “Poznaj mnie” to tryb służący do tradycyjnego randkowania. “Niegrzeczna, ale posłuszna” to doskonała opcja dla osób szukających romansu i niezobowiązujących znajomości. Z kolei “świństwa i fetysze” to tryb idealny dla wszystkich, którym zależy na możliwości zrealizowania swoich seksualnych fantazji.

Jeżeli chodzi o kwestie formalne, to chcąc wykupić konto Premium, masz do wyboru cztery możliwości. Należą do nich:

 • wykupienie konta Premium na miesiąc, za 31,40 zł,
 • dołączenie do użytkowników Premium na trzy miesiące, za 60,89 zł,
 • półroczny dostęp do funkcji Premium, za 71,94 zł,
 • wykupienie opcji próbnej, na trzy dni za 4,20 zł

Jeżeli chcesz zobaczyć, czy spodoba ci się korzystanie z konta Premium, i czy jest ono warte swojej ceny, to wykupienie pakietu Premium na trzy dni, będzie doskonałym rozwiązaniem. 

Flirt – Opcja specjalnie dla kobiet

Ponieważ na sex portalach, bardzo często jest więcej mężczyzn niż kobiet, Flirt postanowił znaleźć jakieś rozwiązanie, które zniweluje te dysproporcje. I tak powstała opcja “specjalnie dla kobiet.” Co takiego kryje się pod tym sformułowaniem? Dzięki skorzystaniu z tej opcji (możliwe po zweryfikowaniu tożsamości), kobiety mogą za darmo pisać do mężczyzn. A także korzystać z szerokiego pakietu różnorodnych narzędzi. 

Funkcje portalu randkowego Flirt

Nawet, jeśli zdecydujemy się pozostać przy bezpłatnej wersji, będziemy mieli dostęp do tzw. “niegrzecznego trybu.” Pozwoli ci on na oglądanie pikantnych zdjęć innych użytkowników, a także korzystanie z chatroomów, gdzie można poznać osoby o takich samych potrzebach i upodobaniach, a także (w aplikacji mobilnej) funkcji “hot or not,” która działa dokładnie na takiej samej zasadzie, jak “lubienie” profili na Tinderze (profil przeciągnięty w prawo – jesteśmy zainteresowani danym użytkownikiem, przeciągnięty w lewo – konkretny profil nas nie zainteresował). 

Recenzja portalu Flirt – co warto jeszcze wiedzieć?

Flirt jest portalem, który wyróżnia się wieloma pozytywnymi recenzjami i przychylną opinią użytkowników. Wśród zalet, na które warto zwrócić uwagę, zastanawiając się, czy chcemy założyć konto na Flirt, zdecydowanie należy wyróżnić:

 • geolokalizację, dzięki której z łatwością można znaleźć interesujące osoby, przebywające w naszej okolicy,
 • wersję mobilną (dostępną dla użytkowników Androida i iOS), dzięki której możemy korzystać z serwisu używając smartfona,
 • wyraźne, duże zdjęcia profilowe, które ułatwiają decyzję, czy dana osoba jest dla nas interesująca,
 • sprawny dział pomocy – moderatorzy z pewnością pomogą w rozwiązaniu ewentualnych problemów,
 • możliwość ustawienia konkretnego “trybu,” dzięki czemu szukanie interesujących osób, o takich samych potrzebach, jest znacznie ułatwione,
 • darmowa rejestracja i późniejsze logowanie,
 • intuicyjność oraz przejrzysty interfejs,
 • możliwość czatowania z obcokrajowcami

Portal Flirt cieszy się ogromną popularnością i posiada wielu aktywnych użytkowników (tzw. martwe konta, nie są problemem w przypadku tego serwisu). Sam portal jest niezwykle prosty w obsłudze, dzięki czemu korzystanie ze strony jest przyjemne i komfortowe. Użytkownicy, korzystający z portalu Flirt, cenią sobie klimat i atmosferę, panującą w serwisie. Stąd też Flirt cieszy się zainteresowaniem osób o przeróżnych potrzebach i oczekiwaniach. Osoby korzystające z portalu opisują go jako miejsce ze swobodną atmosferą, która sprzyja otwartości i nawiązywaniu nowych znajomości. 

Ze względu na różne tryby oraz chatroomy skupiające osoby o podobnych preferencjach i oczekiwaniach, możesz zaoszczędzić dużo czasu, który na innych portalach poświęciłbyś na rozmowy z osobami, mającymi zupełnie odmienne oczekiwania i potrzeby. Dzięki możliwości dokładnego określenia swoich preferencji, dużo łatwiej ci będzie znaleźć osoby, które będzie interesowało to samo, co ciebie. Bez względu na to, czy będzie to stały związek, jednorazowe spotkanie, czy też luźny układ, który będzie się opierał na stworzonych przez ciebie i drugą stronę zasadach. Warto wspomnieć, że użytkownicy portalu mają świadomość, że strona skupiona jest głównie na kojarzeniu osób, mających podobne seksualne podejście. Dlatego, w serwisie nie ma tematów tabu i każdy może czuć się w pełni sobą, bez konieczności ukrywania swoich potrzeb i preferencji.

Na co uważać, korzystając z portalu Flirt?

Użytkownicy portalu Flirt, mogą być pewni, że nie spotkają na swojej drodze osób, które będą zachowywać się niezgodnie z regulaminem. Istnieją bowiem moderatorzy, którzy na bieżąco raportują użytkowników naruszających regulamin. Dzięki temu wszyscy, którzy korzystają z portalu mogą być pewni, że nieodpowiednie zachowania zostają zauważone, a moderatorzy dbają o to, żeby nie powtarzały się one w przyszłości.

Dodatkowo, komfort użytkowników portalu jest zwiększony poprzez możliwość blokowania użytkowników, z którymi nie chcemy mieć kontaktu. Jeżeli nie mamy doświadczenia w randkowaniu online, to twórcy portalu wychodzą nam naprzeciw. W serwisie znajduje się podstrona, na której znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące tego jak bezpiecznie randkować w sieci. Znajdziemy tam m.in. informacje na temat tego jak chronić swoją prywatność, czuć się komfortowo podczas nawiązywania znajomości, nie ujawniać poufnych danych, a także w jaki sposób zaaranżować pierwsze spotkanie, żeby na pewno było ono bezpieczne. Oprócz tego na stronie portalu znajdziemy również poradnik, zawierający informacje jak uczynić nasz profil atrakcyjnym. Praktyczne wskazówki, które pomogą ci poruszać się po serwisie i nawiązywać z kontakt z osobami, które będą spełniać twoje oczekiwania – to zdecydowanie coś, co trzeba przeczytać. Szczególnie, jeśli jesteś osobą, która dopiero zaczyna swoją przygodę z randkowaniem online. 

Secured By miniOrange