Sex RandkiSex Randki
OneNightFriend
4.3

OneNightFriend – jak działa, recenzja portalu, czy warto

Zarejestruj się i poznaj ciekawe osoby. Nawiąż relacje z użytkownikami, chcącymi tego co Ty.

Wśród różnych portali randkowych, mających na celu łączenie ludzi w pary, możemy wyróżnić strony dedykowane osobom szukającym czegoś poważniejszego oraz strony przeznaczone dla osób poszukujących niezobowiązujących relacji. Jeśli jesteś zainteresowany tymi drugimi, to portal OneNightFriend, powinien spełnić twoje oczekiwania i umożliwić znalezienie kogoś do niezobowiązującej relacji. 

Jak wygląda rejestracja na OneNightFriend?

OneNightFriend rejestracja

Rejestracja na sex portalu OneNightFriend jest bardzo prosta i zajmie ci nie więcej niż 2-3 minuty. Jak wygląda proces rejestracji? Pierwszym krokiem będzie określenie, jakiej jesteś płci. A także jakiej płci mają być osoby, z którymi chcesz nawiązać relację. Następnie, wystarczy podać e-mail, login i wiek – i gotowe, twoje konto zostało założone. Teraz wystarczy, że zalogujesz się na swoją skrzynkę mailową i klikniesz w link aktywacyjny, który został do ciebie wysłany. Kiedy już twoje konto będzie aktywne i zweryfikowane, dodaj swoje zdjęcie. Najlepiej dobrej jakości, które przedstawi cię w dobrym świetle. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na poznanie nowych, interesujących osób. 

Kiedy dodasz zdjęcie, czas na uzupełnienie profilu. Jeżeli chcesz, możesz bardzo szczegółowo opisać swoją osobę – ułatwi ci to znalezienie zainteresowanych tobą użytkowników. OneNightFriend daje możliwość uzupełnienia informacji o twoich cechach fizycznych, wykształceniu, zarobkach, zainteresowaniach, nałogach itd. Nie musisz wypełniać wszystkich dostępnych pól. Wystarczy, że udzielisz takiej ilości informacji, żeby inni użytkownicy byli pewni, że twój profil jest autentyczny. 

Jak działa One Night Friend – funkcje dostępne dla użytkowników

Jedną z ciekawszych funkcji, z których mogą korzystać użytkownicy One Night Friend jest możliwość publikowania statusów. Dzięki temu łatwo znaleźć punkt zaczepienia do rozmowy. A także dowiedzieć się nieco o osobie, która nas zainteresowała. Ciekawym rozwiązaniem jest również ustawienie trybu bezpieczeństwa. W przypadku włączenia “trybu pełnego,” będziesz w stanie wysyłać wiadomości tylko do osób, których konta zostały zweryfikowane. Natomiast w przypadku “trybu podstawowego,” możesz się komunikować ze wszystkimi (oprócz osób, które zostały oznaczone jako “podejrzane”). Należy jednak pamiętać, że jeżeli zablokujesz innym użytkownikom dostęp do informacji na swój temat, ty również nie będziesz w stanie sprawdzić, jakie informacje znajdują się na profilach innych osób. 

Jak działa konto bezpłatne i konto Premium

Rejestracja na One Night Friend jest darmowa. Posiadając bezpłatne konto można dodać zdjęcie profilowe oraz materiał video. Można również skorzystać z wyszukiwarki, która pozwala na określenie, jakich osób szukamy. Portal umożliwia “polubienia” profili, które nas zainteresowały. Oprócz tego, mamy również możliwość sprawdzenia, kto odwiedzał nasz profil. Posiadając bezpłatną wersję konta możemy logować się na swoje konto, korzystać ze standardowego sposobu wyszukiwania innych użytkowników, a także możliwości dodawania zdjęć i materiałów video. Jest to bardzo dobra opcja, ponieważ dzięki temu rośnie autentyczność naszego konta. A także zainteresowanie innych użytkowników naszą osobą. Mając bezpłatną wersję konta, będziemy mogli również “lajkować” interesujące nas profile (w ograniczonej ilości).

A co zyskamy w momencie, w którym zdecydujemy się na zakup konta Premium? Przede wszystkim brak ograniczeń podczas pisania i odczytywania wiadomości, a także nieograniczone oglądanie profili innych użytkowników. Plusem jest również możliwość oglądania zdjęć w wersji Full HD. Dołączając do społeczności Premium, zyskujesz również możliwość wysyłania zdjęć i materiałów video (na czacie). A także korzystania z zaawansowanego sposobu wyszukiwania innych użytkowników. 

OneNightFriend – bezpieczeństwo użytkowników

Portal oferuje swoim użytkownikom możliwość zdecydowania, w jakim trybie chcą korzystać z portalu. Każdy użytkownik ma również możliwość zgłoszenia osób, które będą naruszać regulamin lub próbować mieć z nami kontakt wbrew naszej woli. Ciekawostką jest fakt, że korzystając z OneNightFriend, możesz włączyć tzw. “tryb przyzwoitości.” Dzięki niemu nie będziesz oglądać wszystkich zdjęć, jakie będą posiadali inni użytkownicy w swoich galeriach. Włączenie tego trybu da ci dostęp tylko do ocenzurowanych materiałów. Choć natrafienie na niepożądane treści, jest raczej mało prawdopodobne, ponieważ na stronie obowiązuje zakaz dodawania brutalnych i/lub nieprzyzwoitych materiałów w postaci zdjęć i filmów.

Ponadto, portal używa protokołu SSL do szyfrowania treści. Jeśli jednak zdecydujemy się na zakup wersji Premium, to będziemy w stanie przeglądać portal w trybie incognito. Dodatkowo, jeśli chcesz w pełni uzupełnić swój profil, bez udostępniania niektórych informacji innym użytkownikom, to możesz oznaczyć je jako prywatne.

Aplikacja mobilna portalu

Pod względem funkcjonalności, aplikacja jest podobna do wersji komputerowej. Wersja mobilna jest przejrzysta i intuicyjna. Dodatkowo, posiadając aplikację możemy w szybszy i łatwiejszy sposób korzystać z różnych funkcji, ponieważ wszystkie znajdziemy na stronie głównej. Generalnie korzystanie z wersji komputerowej i mobilnej nie różni się znacząco między sobą. Główną różnicą jest szybkość i łatwość dostępu do poszczególnych funkcji. A także możliwość korzystania z aplikacji bezpośrednio ze swojego smartfona.

Opinie i recenzja OneNightFriend

Jak każdy portal, również OneNightFriend ma swoje wady i zalety. Do wad można zaliczyć stosunkową wysoką cenę pakietu Premium, a także spore ryzyko spotkania się z nieaktywnymi profilami (ich użytkownicy zachowywali się zgodnie z regulaminem, ale nie usunęli konta, w momencie, w którym przestali korzystać z portalu). Zanim nasze zdjęcia i informacje na nasz temat zostaną zaakceptowane, będziemy musieli chwilę poczekać. Oczywistą kwestią, którą należy sobie uświadomić, jest również fakt, że część funkcji będzie dostępna tylko i wyłącznie po wykupieniu opcji Premium. 

Jeśli natomiast chodzi o zalety, to należy wśród nich wymienić rozbudowaną i funkcjonalną aplikację na smartfony. Możliwość zobaczenia listy użytkowników, będących akurat online, a także możliwość dodawania video oraz “lubienia” profili, które cię zainteresują. Dużą zaletą jest również to, że twórcy portalu dbają o swoich użytkowników. Z tego powodu powstała m.in. zakładka FAQ, w której znajdziemy wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie najczęściej zadawane pytania. A także ogólne najważniejsze informacje, o których warto się dowiedzieć dołączając do grona użytkowników OneNightFriend. Serwis może się również poszczycić sprawnie działającym supportem, z którym możesz się skontaktować mailowo. Dzięki osobom pracującym w dziale pomocy, z pewnością uda ci się rozwiązać wszystkie problemy, które pojawią się podczas twojego korzystania z serwisu. 

Czy warto?

OneNightFriend jest funkcjonalnym portalem, na który warto zwrócić uwagę, jeśli tylko będziemy mieli ochotę na poznanie kogoś do zbudowania mniej lub bardziej zobowiązującej znajomości. Darmowa wersja portalu pozwala na stosunkowo swobodne poruszanie się po stronie i korzystanie z dostępnych funkcji. Warto jednak mieć świadomość, że aby w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje OneNightFriend, należy wykupić pakiet Premium.

Ogólnie strona cieszy się dobrymi opiniami, ze względu na dużą uwagę, przywiązywaną do bezpieczeństwa i komfortu użytkowników. Rejestrując się na OneNightFriend, możemy mieć pewność, że nie będziemy narażeni na kontakt z osobami, z którymi nie chcemy utrzymywać znajomości. Strona jednak nie zdążyła jeszcze zdobyć tak dużej popularności, jaką cieszą się niektóre konkurencyjne serwisy. Z tego powodu, ilość użytkowników jest spora, ale nie tak duża, jak na innych sex portalach. Należy również liczyć się z koniecznością cierpliwego przeglądania portalu, żeby móc znaleźć kogoś odpowiedniego. Jeśli jednak szukasz kogoś,  z kim będziesz w stanie pójść na niegrzeczną randkę, stworzyć luźny układ lub po prostu przeżyć gorący romans, to warto sprawdzić ten portal. 

Secured By miniOrange