Sex RandkiSex Randki
IamNaughty
4.5

IamNaughty – jakie ma opinie, czym jest i czy warto

Poznaj kogoś do niezobowiązujących spotkań - IamNaughty. Dobra zabawa w swobodnej atmosferze.

Jeśli zastanawiałeś się, gdzie warto się zarejestrować, chcąc poznać nowe osoby na sex spotkania to podczas czytania o różnych serwisach mogłeś natrafić na platformę IamNaughty. Choć nazwa nie brzmi polsko, a sam portal nie jest w naszym kraju bardzo znany, to wśród osób, które zdecydowały się na rejestrację, cieszy się dobrą opinią. Jak wygląda rejestracja? Co o portalu sądzą jego użytkownicy? I oczywiście, czy warto dołączyć do społeczności tego portalu, jeżeli chcemy poznać kogoś, z kim będziemy mieli szansę przeżyć gorący romans? Na te pytania odpowiadamy poniżej.

Czym jest IamNaughty?

Zlepek angielskich słów, może budzić wątpliwości, czy na tym portalu uda nam się spotkać osoby mówiące po polsku. Warto wiedzieć, że twórcy IamNaughty pochodzą z Nowej Zelandii. Portal skupia osoby różnych narodowości, więc musimy liczyć się z tym, że niekoniecznie będziemy spotykać osoby pochodzące z Polski. Najogólniej mówiąc IamNaughty to kolejna odsłona sex portalu. Z tym, że portal reklamuje się jako miejsce skupiające osoby bardzo otwarte i bezpruderyjne. Co ciekawe, portal oferuje nam możliwość anonimowego randkowania, bez konieczności podawania prawdziwych danych. W teorii portal służy nie tylko do “standardowego” poznawania nowych osób i umawiania się z nimi na randki, ale przede wszystkim do szukania potencjalnych partnerek i partnerów seksualnych, z którymi będziemy mogli zrealizować swoje fantazje. 

Rejestracja na portalu IamNaughty

iamnaughty rejestracja

Tak jak w przypadku innych sex portali, żeby zacząć korzystać z IamNaughty, musimy się zarejestrować. Proces ten jest bezpłatny i składa się z pięciu kroków. Chcąc się dołączyć do użytkowników portalu, zostaniesz poproszony o podanie kodu pocztowego miasta, w którym aktualnie mieszkasz, wieku, imienia, adresu e-mail oraz preferencji seksualnych. Oraz o ustalenie hasła, za pomocą którego będziesz się później logował do serwisu. Dzięki podaniu tych danych, portal będzie w stanie pokazywać ci użytkowników z twojej okolicy, odpowiadających twoim preferencjom. Kiedy podasz wszystkie niezbędne dane, na podany przez ciebie adres mailowy zostanie wysłany link aktywacyjny. Po kliknięciu w link, staniesz się aktywnym użytkownikiem portalu IamNaughty. 

Portal umożliwia ci podanie fałszywego imienia (nicku, pod którym będziesz widoczny dla innych użytkowników.) Co istotne – na rzecz zakładania kont na portalach randkowych, warto założyć oddzielną skrzynkę mailową. A także unikać podawania poufnych danych na swój temat, jeżeli nie chcemy, żeby nasi rozmówcy od razu wiedzieli kim jesteśmy. Pamiętajmy, że dopóki nie poznamy kogoś “realnie,” to tak naprawdę niewiele o nim wiemy. Dlatego, uważajmy podczas prowadzenia rozmów z innymi użytkownikami.

Darmowa rejestracja – co oferuje bezpłatna wersja?

Kiedy nasza rejestracja dobiegnie końca, możemy przejść do uzupełniania swojego profilu. Pamiętaj, że to, jak wygląda twój profil, jest twoim znakiem rozpoznawczym i wizytówką. Dlatego warto zadbać o to, żeby możliwie precyzyjnie opisać swoje preferencje, potrzeby i oczekiwania. Pozwoli nam to na uniknięcie marnowania czasu na osoby, którymi i tak nie będziemy zainteresowani. A dodatkowo pomoże w przyciągnięciu osób, które mogą do nas pasować. Oprócz opisu, warto zadbać również o to, jakie zdjęcia umieścimy na profilu. W końcu to one będą pierwszym, na co inni użytkownicy będą zwracać uwagę. Posiadając darmową wersję konta, możesz przeglądać profile innych użytkowników, korzystać z czatu, a także samodzielnie wyszukiwać profile osób, znajdujących się w interesującej cię lokalizacji. Wysyłanie i odbieranie wiadomości jest bezpłatne, ale podlega pewnym ograniczeniom ilościowym. Dlatego może się okazać, że nasza konwersacja zostanie przerwana w najmniej odpowiednim momencie. 

Konto Premium na IamNaughty – czy warto?

Skoro istnieje rozróżnienie na wersję płatną i bezpłatną, to znaczy, że występują pomiędzy nimi jakieś istotne różnice. Co dostaniemy, jeśli zdecydujemy się na zakup konta Premium? Zdecydowaną zaletą serwisu IamNaughty jest to, że umożliwia on swoim użytkownikom zakup konta Premium na tzw. dni próbne. Są to trzy dni, podczas których zyskujemy dostęp do rozszerzonego pakietu funkcji. Co dokładnie kryje się pod tym stwierdzeniem? Najważniejszą zaletą posiadania konta Premium jest możliwość nieograniczonej komunikacji z innymi użytkownikami. Dodatkowo, posiadacze konta Premium zyskują nieograniczony dostęp do informacji, które inni użytkownicy umieszczają na swoich profilach. W tym dostęp do pełnych galerii zdjęć poszczególnych, interesujących nas osób. A ponadto, posiadając konto w wersji Premium, będziesz mieć również dostęp do zaawansowanych narzędzi pozwalających na wyszukiwanie interesujących użytkowników. 

Jak wygląda kwestia ceny? Ponieważ IamNaughty nie jest polskim serwisem, to za posiadania konta Premium trzeba płacić w dolarach. Bardzo ważne jest, żeby przed rozpoczęciem korzystania z wersji Premium, dokładnie przeczytać regulamin dotyczący płatności Subskrypcja konta VIP jest bowiem przedłużana automatycznie. Dlatego, zanim zaczniemy korzystać ze wszystkich funkcji, które oferuje IamNaughty, sprawdźmy, w jaki sposób możemy zrezygnować z wersji Premium.

Portal oferuje nam cztery możliwości, jeżeli chodzi o korzystanie z płatnej wersji. Chcąc wykupić konto Premium, mamy do wyboru:

  • miesięczne członkostwo za 36,64$,
  • dołączenie do użytkowników Premium na trzy miesiące za 59,79$,
  • wykupienie konta Premium na pół roku za 93,89$,
  • skorzystanie z dni próbnych, obejmujących okres trzech dni, za 4,54$

Najlepszą opcją sprawdzenia, czy będziemy chcieli korzystać z wersji Premium, jest wykupienie dni próbnych. Dzięki temu zorientujemy się, czy wersja płatna jest warta swojej ceny, czy wolimy jednak pozostać przy posiadaniu bezpłatnego konta. 

Kwestia bezpieczeństwa – co warto wiedzieć o IamNaughty?

Każdy, kto rejestruje się na jakimkolwiek portalu randkowym, powinien mieć świadomość, że korzystanie z nich w bezpieczny i komfortowy sposób jest możliwe tylko jeżeli przestrzegamy kilku zasad. Najważniejszą z nich jest unikanie podawania poufnych informacji na swój temat. Dużą zaletą serwisu IamNaughty jest fakt, że pozwala swoim użytkownikom zachować pewien stopień anonimowości.

Dodatkowo, serwis szczyci się dobrze opracowanym systemem szyfrowania, który sprawia, że dane użytkowników są chronione. Dzięki temu portal zapewnia dyskrecję korzystającym z niego osobom. Jeśli więc nie zapomnisz o konieczności kierowania się zdrowym rozsądkiem, to korzystanie z portalu z pewnością nie będzie w żaden sposób ryzykowne. Pamiętaj po prostu, że to, że możesz pozostać w pewien sposób anonimowy, co traktujesz jako zaletę, jest również dostępne dla pozostałych użytkowników. Oznacza to, że nie możesz być stuprocentowo pewny, że osoba, z którą rozmawiasz, jest tym, za kogo się podaje. Jeśli więc zamierzasz umówić się na spotkanie, zrób to w miejscu publicznym, żeby upewnić się, że twój rozmówca był z tobą szczery. Postaraj się również kierować zasadą ograniczonego zaufania, podczas flirtowania na czacie i prowadzenia rozmów z nowo poznanymi użytkownikami portalu IamNaughty. Dzięki temu będziesz mógł w pełni bezpiecznie korzystać z serwisu.

Jakie opinie ma ten portal – czy warto dołączyć?

Zanim podejmiesz decyzję, czy chcesz się zarejestrować i dołączyć do grona IamNaughty, z pewnością chciałbyś się dowiedzieć, jakimi opiniami cieszy się portal. Żeby móc się zdecydować, czy warto z niego korzystać. Ten portal erotyczny jest stosunkowo drogi jak na polskie standardy, jeżeli chciałbyś korzystać z wersji Premium. Chcąc się zarejestrować, powinniśmy mieć świadomość, że większość użytkowników to mężczyźni (co może być dużą zaletą, dla osób szukających męskiego partnera). Plusem serwisu natomiast na pewno będzie to, że spotkamy tam osoby różnej narodowości (o ile na tym nam zależy). Dla wielu osób zaletą będzie zapewne również fakt, że większość użytkowników portalu ma liberalne podejście do seksu i budowania relacji. Oznacza to, że jeżeli szukasz kogoś, z kim będziesz w stanie niezobowiązująco poflirtować lub też stworzyć luźny układ, to ten portal będzie właściwym miejscem.

Secured By miniOrange