Sex RandkiSex Randki
Erodate
4.8

Erodate – co warto wiedzieć, na co uważać, opinie portalu

Erodate - daj sobie szansę na udaną randkę i realizację fantazji seksualnych.

Czym jest serwis Erodate? Jest to polski sex portal, który ma pomóc w poznawaniu nowych osób i umawianiu się na sex randki. Jego działanie opiera się na korzystaniu z czatu i udostępnianiu zdjęć. Co istotne portal znajduje się na rynku już od kilku lat i cały czas przyciąga rzeszę nowych użytkowników. Poniekąd nic w tym dziwnego, ponieważ od długiego czasu jest on wiodącą witryną, wśród legalnych serwisów randkowych. Dzięki temu, że na Erodate codziennie rejestruje się kilkuset nowych użytkowników, możesz być pewny, że uda ci się trafić na kogoś interesującego. Poniżej przedstawiamy wszystko, co warto wiedzieć o portalu Erodate. Jakie ma opinie, jak wygląda rejestracja, a także czym się różni wersja podstawowa od wersji premium.

Jak wygląda rejestracja i logowanie na Erodate?

erodate rejestracja

Jeżeli chcemy zacząć korzystać z sex portalu Erodate, to najpierw musimy się zarejestrować. Chcąc zostać aktywnym użytkownikiem portalu, przygotujmy sobie dłuższą chwilę, ponieważ rejestracja zajmuje kilka minut. Jednak oprócz tego, że będziemy potrzebować trochę wolnego, nie mamy się czym martwić. Sam proces rejestracji jest bardzo prosty i intuicyjny.

Podczas rejestracji będziesz musiał podać swoje podstawowe dane: imię, płeć, wiek, preferencje seksualne oraz datę urodzenia. Oprócz tego, zostaniesz poproszony o udostępnienie lokalizacji i podanie adresu e-mail, który umożliwi weryfikację konta. Podczas rejestracji będziesz również musiał ustalić hasło, którym będziesz się posługiwać przy każdym logowaniu. Dodatkowo, portal Erodate udostępnia możliwość określenia, jakie są twoje zamiary, oczekiwania i upodobania. 

Dzięki możliwości doprecyzowania, czego tak właściwie szukasz, znacząco zwiększysz prawdopodobieństwo znalezienia osoby, która spełni twoje oczekiwania. Warto z niej skorzystać i umieścić na swoim profilu jak najwięcej szczegółowych informacji odnośnie swoich potrzeb i oczekiwań. Pozwoli ci to na zwiększenie szans na poznanie właściwej osoby (lub osób).

Gratulacje, rejestracja już prawie zakończona. Teraz jeszcze tylko będziesz musiał potwierdzić swój adres e-mail i poczekać, aż administrator zaakceptuje twoją rejestrację. Procedura ta jest podyktowana kwestiami bezpieczeństwa. Dzięki weryfikacji każdego konta, na portalu Erodate nie spotkamy się z kontami komercyjnymi, ani botami. Na koniec zostaniesz poproszony o dodanie swojego zdjęcia. To również sposób na potwierdzenie twojej wiarygodności. A także kwestia wygody i zasad panujących na portalu. Dzięki zdjęciom wszyscy użytkownicy od razu wiedzą z kim rozmawiają i nawiązują znajomość.

Wersja bezpłatna i wersja Premium

Tak jak w przypadku większości serwisów i portali, również Erodate oferuje swoim użytkownikom możliwość posiadania bezpłatnego konta oraz wersji Premium. Czym te dwie opcje różnią się między sobą? Jeżeli zdecydujesz się na posiadanie podstawowej wersji konta, to możesz bezpłatnie przeglądać profile innych użytkowników. Widoczne będą również zdjęcie profilowe (których jednak nie będziemy w stanie powiększyć) oraz informacje, które poszczególni użytkownicy umieścili na swoich profilach. Posiadając konto Premium mamy pełniejszy dostęp do zdjęć oraz innych informacji, np. poprzez oglądanie wszystkich zdjęć umieszczonych w prywatnych galeriach. Jeżeli będziemy chcieli wykupić konto Premium, to mamy możliwość zrobić to na miesiąc, trzy miesiące lub pół roku. 

Przy okazji warto jeszcze wspomnieć, że na portalu Erodate obowiązuje wirtualna waluta, tzw. Kredyty. Za ich pomocą możemy na wiele sposobów nawiązywać znajomości i wyrażać uznanie dla poszczególnych użytkowników. Co istotne – korzystanie z Kredytów, żeby np. komplementować lub móc zobaczyć więcej zdjęć, dostępne jest wyłącznie dla kont założonych przez mężczyzn lub pary.

Co warto wiedzieć? Opinie o portalu Erodate

Założeniem twórców Erodate było stworzenie witryny, która będzie pozwalała na poznawanie nowych osób, do niekoniecznie grzecznych spotkań tzw. sex randek. Choć oczywiście, zwykłe randki oraz flirt również nie są wykluczone. Warto wspomnieć, że w serwisie Erodate zarejestrowało się ponad milion użytkowników. Oznacza to, że naprawdę “jest w czym wybierać.”

Jeżeli zależy ci na poznaniu kogoś nowego, to wystarczy, że poświęcisz nieco czasu na przeglądanie profili i znalezienie tych, które wzbudzą twoje zainteresowanie. Kwestią, o której należy wspomnieć jest fakt, że aby móc nawiązać rozmowę, dwie strony muszą się wcześniej polubić (dzięki temu unikniemy sytuacji, w której kompletnie nieinteresujące nas osoby, będą nam zawracać głowę).

Jak sama nazwa wskazuje, Erodate nie jest grzecznym serwisem. Platforma skupia użytkowników, którzy szukają głównie niezobowiązującego seksu i możliwości zrealizowania niegrzecznych fantazji. A także tych, którzy po prostu chcą przeżyć coś nowego, co zapewni im dreszczyk emocji. Jeśli więc chcesz poznawać nowe osoby, z którymi będziesz w stanie realizować swoje fantazje i seksualne marzenia, to dobrze trafiłeś. Erodate umożliwia poznawanie nowych osób, w różnym wieku, z różnych części kraju, a także (co być może najważniejsze w przypadku portalu erotycznego) o różnorodnych preferencjach i upodobaniach seksualnych. Dzięki dużej ilości aktywnych użytkowników, a także temu, że do serwisu codziennie dołączają kolejni użytkownicy, na Erodate nie da się nudzić. 

Erodate cieszy się dużą popularnością wśród internautów, którzy chwalą sobie możliwość nawiązywania relacji w prosty i szybki sposób. Serwis ma pozytywne opinie głównie ze względu na ilość realnych użytkowników. Za plus uznawana jest również intuicyjność strony i fakt, że można na niej spotkać osoby o różnych preferencjach. Jeśli więc szukasz serwisu, który umożliwi ci poznawanie osób, z którymi będziesz mógł się umawiać na sex randki i wejść w niezobowiązujący układ, to dobrze trafiłeś. Zarejestruj się na Erodate i przekonaj się, czy ta witryna spełni twoje oczekiwania.

Erodate – na co trzeba uważać?

Każdy, kto rejestruje się na Erodate liczy przede wszystkim na dobrą zabawę oraz możliwość poznania nowych osób, z którymi będzie w stanie realizować swoje fantazje lub też po prostu flirtować i miło spędzać czas. Aby jednak korzystanie z platformy było przyjemnością, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Pamiętaj, że korzystając z serwisu masz się czuć bezpiecznie i komfortowo. Dlatego, nie bój się reagować, jeżeli odkryjesz jakieś fałszywe konto. Natychmiast zgłoś taki przypadek, zwracając się do działu pomocy technicznej. Oprócz możliwości zgłaszania kont, masz również możliwość zablokowania użytkowników, z którymi z jakichś powodów nie chcesz mieć kontaktu. 

Aby uniknąć problemów związanych z podejrzeniami o posiadanie fałszywego konta, zadbaj o to, żeby twój profil był uzupełniony. Jednocześnie, żeby uchronić się przed użytkownikami korzystającymi z fałszywych kont, zwracaj uwagę na to, czy informacje umieszczone na profilach osób, z którymi rozmawiasz, są spójne. Może się bowiem zdarzyć, że napisze do ciebie ktoś, kto będzie miał zdjęcie, które nie będzie pasowało do wieku podanego na profilu. 

Pamiętaj, że twój komfort i samopoczucie są najważniejsze. Jeżeli zachowanie lub intencje jakiegokolwiek użytkownika nie przypadną ci do gustu – po prostu go pożegnaj. A następnie zablokuj, jeżeli dana osoba nie uszanuje twojej prośby o zakończenie rozmowy lub też urwanie kontaktu. Pamiętaj również o swoim bezpieczeństwie w momencie, w którym zdecydujesz się na spotkanie się z kimś. Choćby przez internet ktoś wydawał się spełnieniem naszych marzeń, to nadal warto uważać. I na pierwsze spotkanie najpierw udać się w jakieś publiczne miejsce, a dopiero potem sfinalizować randkę w sypialni lub hotelowym pokoju. 

Na koniec warto wiedzieć, że największe szanse na znalezienie kogoś na gorącą randkę mają osoby mieszkające w Warszawie, Krakowie lub okolicach któregoś z tych miast. Z tych okolic pochodzi bowiem najwięcej zarejestrowanych użytkowników. Co nie oznacza, że osoby z innych miast i regionów Polski nie będą w stanie znaleźć atrakcyjnego i ciekawego partnera, z którym będą mogli przeżyć niezapomniany romans.

Secured By miniOrange