Sex RandkiSex Randki
DateZone
4.0

DateZone – funkcje, jak korzystać, recenzja sex portalu

Czatuj, umawiaj się na spotkania i korzystaj z życia! Daj się wciągnąć w erotyczną przygodę.

Wśród wielu portali randkowych, które można znaleźć w internecie, znajdują się strony “tradycyjne,” służące do szukania miłości i osób do budowania poważniejszych relacji, a także nieco bardziej odważne serwisy, skupiające użytkowników szukających niezobowiązujących relacji, jednorazowych spotkań i okazji do przeżycia czegoś nowego. Do tych drugich z pewnością należy portal DateZone. Jeden z popularniejszych serwisów umożliwiających swoim użytkownikom nawiązywanie znajomości, celem przeżycia gorącego romansu i zrealizowania swoich seksualnych pragnień.

Rejestracja na portalu DateZone

datezone rejestracja

Jeżeli chcesz dołączyć do społeczności portalu DateZone, nie musisz martwić się kosztami. Rejestracja jest bowiem całkowicie darmowa. Jak wygląda rejestracja w tym serwisie? Na początku zostaniesz poproszony o wybranie, kim jesteś. Do wyboru jest możliwość zaznaczenia “kobieta,” “mężczyzna,” “para,” “osoba transseksualna.” Następnym krokiem jest wymyślenie nazwy profilu, ustalenie hasła i podanie adresu e-mail. Oprócz tego, aby stworzyć konto należy podać datę urodzenia, a także miejscowość, w której przebywamy. Ta ostatnia informacja służy umożliwieniu wyszukiwania innych użytkowników, znajdujących się niedaleko od ciebie. 

Kiedy już podasz wszystkie wymagane dane, serwis wyśle link aktywacyjny na podany przez ciebie adres mailowy. Żeby aktywować konto, wystarczy, że klikniesz w ten link. Kiedy wejdziemy w przysłany do nas link, zostaniemy przekierowani na nasz profil. Teraz nadszedł czas, na uzupełnienie informacji na swój temat. Warto wiedzieć, że na początku korzystamy z niezweryfikowanego konta. Jednak proces weryfikacji nie jest długi i dlatego wkrótce po dołączeniu do społeczności DateZone, będziemy mogli korzystać ze zweryfikowanego konta. Ciekawą kwestią, dotyczącą logowania się, jest fakt, że zaraz po zalogowaniu się, dzienny limit rozmów i wypowiedzi będzie wynosił zero. Aby to zmienić, należy dodać zdjęcie profilowe lub aktywować konto VIP.

Konto bezpłatne i konto Premium

Tak samo jak w prawie wszystkich konkurencyjnych serwisach, również DateZone spotkamy się z możliwością kupienia konta Premium (VIP). Czym różni się wersja bezpłatna, od tej za którą musimy zapłacić?

Jeżeli posiadamy bezpłatne konto, to aby zyskać możliwości kontaktowania się z innymi użytkownikami, musimy dodać swoje zdjęcie profilowe. Wówczas, nasz limit rozmów i wiadomości wzrośnie do trzech dziennie. Należy również mieć świadomość, że nasze konto w wersji bezpłatnej zostanie niezweryfikowane. Oznacza to, że dodawane przez nas zdjęcia i materiały video, będą musiały poczekać na zatwierdzenie przez moderatora, co bardzo wydłuża czas ich pojawienia się na stronie. 

Co zatem zyskamy, jeżeli zdecydujemy się na zakup konta Premium? Przede wszystkim, nasze konto od razu zostanie zweryfikowane i nie będziemy musieli dodawać zdjęcia profilowego, aby móc się kontaktować z innymi użytkownikami serwisu. Posiadając konto VIP mamy dzienny limit trzydziestu rozmów i wiadomości dziennie. Ponadto, wszystkie materiały, które będziesz chciał umieścić na swoim profilu (zdjęcia i filmy), nie będą wymagały moderacji. Użytkownicy posiadający konto Premium, mają ponadto możliwość zobaczenia, kto odwiedzał ich profil. Jeżeli chodzi o cennik, to wygląda on następująco:

 • jeden dzień – 9,90 zł,
 • miesiąc – 29,90 zł,
 • trzy miesiące – 69,90 zł,
 • rok – 199, 90 zł

Istnieje również możliwość uzyskania statusu SUPER VIP. Aby je uzyskać, należy zapłacić 99,90 zł a trzydzieści dni. Posiadając ten rodzaj konta, zyskujesz nielimitowaną ilość wiadomości i rozmów. Oczywiście nasze materiały nie wymagają wówczas moderacji i mamy możliwość sprawdzenia, kto odwiedzał nasz profil. Posiadając konto SUPER VIP, nasze wiadomości będą jako pierwsze wyświetlały się innym użytkownikom. A dodatkowo, zyskamy możliwość ukrycia swojego wieku, co jeszcze bardziej zwiększy naszą anonimowość. Należy tylko zwrócić uwagę, że subskrypcja tego rodzaju konta ulega automatycznemu wydłużeniu. Jeżeli nie chcemy korzystać z tej opcji dłużej, możemy wyłączyć automatyczne przedłużanie ważności konta SUPER VIP, poprzez wyłączenie tej opcji (wystarczy wejść w “ustawienia”).

Jakie funkcje oferuje swoim użytkownikom portal DateZone?

Dużą zaletą DateZone jest możliwość skorzystania z zaawansowanej wyszukiwarki, która pozwala na dokładne określenie, jakich osób szukamy. Możemy również od razu określić, o jaki rodzaj znajomości nam chodzi. Może to być:

 • seks bez zobowiązań,
 • romans,
 • realne spotkanie,
 • przyjaźń,
 • miłość,
 • flirt,
 • dłuższa znajomość,
 • cyberseks
 • sponsoring (zarówno jak osoba sponsorująca, jak i szukająca sponsora)

Jak widzisz możliwości jest sporo. A większość z nich jest niegrzeczna i zapewniająca dreszczyk emocji, związany z przeżyciem czegoś nowego. W serwisie znajdziemy bogaty zbiór zdjęć i filmików o charakterze erotycznym. Są to amatorsko wykonane materiały, umieszczane w serwisie przez użytkowników. Dostęp do tej “biblioteki,” ma każdy użytkownik, bez względu na to, jaki rodzaj konta posiada. Przeglądając materiały, możemy je filtrować pod kątem wieku użytkowników, a także czasu, w jakim zostały umieszczone w serwisie. 

Ciekawą opcją, zapewniającą użytkownikom większą rozrywkę, jest możliwość oglądania i samodzielnego nagrywania materiałów na kamerkach. Dzięki temu można poczuć dreszczyk emocji i obejrzeć coś, co ktoś właśnie postanowił pokazać światu. Takie seks-kamerki potrafią być świetną rozrywką. A także sposobem na nawiązanie nowych znajomości. Co ciekawe, serwis pozwala również na to, że użytkownicy mogą skupiać się w grupy, łączące osoby o podobnych zainteresowaniach. 

Na portalu umieszczona jest również zakładka “imprezy,” w której znajdują się ogłoszenia o wydarzeniach organizowanych w twojej okolicy. W tej zakładce znajdziesz głównie informacje na temat spotkań mających na celu seks grupowy. 

Jeżeli uznamy, że nie chcemy mieć z kimś kontaktu, to możemy zablokować takiego użytkownika. Kiedy trafi on na naszą czarną listę, nie będzie w stanie wejść na nasz profil i nawiązać z nami kontaktu.

Recenzja i korzystanie z sex portalu – DateZone

DateZone oferuje swoim użytkownikom możliwość korzystania z serwisu poprzez przeglądarkę (w wersji desktopowej i mobilnej), a także poprzez aplikację (dostępną dla urządzeń z Androidem). 

Zdecydowanym plusem DateZone jest ogromna ilość zarejestrowanych (aktywnych!) użytkowników. Dzięki temu każdy będzie w stanie znaleźć użytkowników, którzy będą pasować do naszych oczekiwań i preferencji. Duża ilość aktywnych użytkowników przekłada się na dużą ilość materiałów o charakterze erotycznym, które można znaleźć w serwisie. Ponadto, dzięki rozbudowanym i różnorodnym funkcjom, każda osoba korzystająca z portalu będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Jednak pomimo zaawansowanej funkcjonalności, serwis pozostaje przystępny dla użytkowników. 

W zakładce “Nowości” można znaleźć wszystkie informacje dotyczące nowych funkcji i wszystkich zmian, które będą zachodzić w funkcjonowaniu portalu. Cennik jest jawny i możemy być pewni, że korzystając z serwisu nie narazimy się na żadne dodatkowe opłaty, o których nie zostaliśmy poinformowani. Jedyną wadą DateZone, jest obecność niezweryfikowanych kont. Jeśli jednak nie chcemy mieć kontaktu z takimi użytkownikami, możemy ich zablokować. Dzięki temu nie będziemy mieli z nim jakiegokolwiek kontaktu.

Opinie o DateZone

Jeżeli chodzi o ogólną opinię o DateZone, to jest ona zdecydowanie pozytywna. Recenzja nie może być negatywna, biorąc pod uwagę, jak dużą ilością pozytywnych cech odznacza się DateZone. Pierwszą i najważniejszą kwestią jest jawność intencji użytkowników. Dzięki dokładnemu opisaniu swoich potrzeb i oczekiwań, bez problemu można znajdować użytkowników, którzy będą odpowiadać naszym preferencjom. Kolejnym plusem jest możliwość publikowania krótkich ogłoszeń, dotyczących np. zaproszeń na seks grupowy. Interesująca jest również możliwość korzystania z seks kamerek. Szczególnie osoby o ekshibicjonistycznych skłonnościach, będą mogły w ten sposób zrealizować swoje pragnienia i fantazje, związane z byciem oglądanym podczas różnych intymnych sytuacji. 

Secured By miniOrange