Sex RandkiSex Randki
BeNaughty
4.0

BeNaughty – rejestracja, korzystanie z serwisu i opinie

Niezobowiązujące spotkania i świetna zabawa. Dołącz do grona użytkowników BeNaughty.

Oprócz osób, szukających poważnych relacji, miłości i stałego związku, wśród użytkowników portali randkowych znajdziemy również duży odsetek ludzi, szukających zabawy, sex randek i niezobowiązujących relacji. Z myślą o tych właśnie osobach, powstają randkowo-erotyczne serwisy – tzw. sex portale. Takie jak BeNaughty. Jeśli szukasz miejsca, w którym można poznać ludzi szukających niezobowiązujących spotkań, to ten portal jest właśnie dla ciebie.

Rejestracja i logowanie – BeNughty

benughty rejestracja

Rejestracja na portalu BeNaughty jest niezwykle prosta. Tak naprawdę wystarczy, że podasz swój adres mailowy, na który zostanie wysłany link aktywacyjny. Późniejsze uzupełnienie profilu również nie zajmie ci dużo czasu. Podaj kilka ciekawych informacji na swój temat i opisz, jakie są twoje oczekiwania. Warto doprecyzować kogo i czego szukasz na portalu. Dzięki temu serwis będzie w stanie pokazywać ci osoby, które powinny jak najbardziej pasować do twoich oczekiwań. Pamiętaj, że nie musisz niczego ukrywać. Jednorazowe spotkanie na seks, dłuższa relacja, niezobowiązujący układ – bądź szczery, żeby zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiednich osób, z którymi będziesz mógł zrealizować pragnienia i seksualne fantazje. 

Jeżeli chodzi o sam proces późniejszego logowania się, to wystarczy, że podasz swój adres e-mail, a następnie będziesz postępować zgodnie z instrukcją, którą poda ci portal. Należy mieć świadomość, że dla twórców serwisu liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort użytkowników. Dlatego, jeżeli jakiekolwiek konto będzie zdradzało oznaki braku autentyczności, zostaną na nie nałożone pewne ograniczenia. Nie należy się obawiać o swoje bezpieczeństwo podczas korzystania z portalu, ponieważ jest on chroniony przez zaawansowany system zabezpieczeń, pozwalający na uniknięcie oszustów oraz ewentualnego wykradania danych.

Aplikacja mobilna – korzystaj z serwisu kiedy tylko masz ochotę

Stworzenie wersji mobilnej portalu, zdecydowanie przyczyniło się od wzrostu liczby użytkowników, którzy zdecydowali się dołączyć do serwisu. Aplikacja jest dostępna zarówno dla użytkowników androida, jak i iOS. Dzięki mobilnej wersji portalu możesz flirtować z konkretnymi osobami, a także prowadzić rozmowy w chatroomach, poznając wiele osób jednocześnie. 

Aplikacja jest prosta w obsłudze i umożliwia rozmawianie oraz flirtowanie z innymi użytkownikami serwisu, bez względu na to, gdzie akurat się znajdujesz. Wystarczy, że będziesz mieć ze sobą smartfon. Od tej pory, będziesz w stanie umawiać się na niezobowiązujące spotkania równolegle z wykonywaniem codziennych obowiązków. Dzięki temu na pewno uda ci się wprowadzić do twojego życia odrobinę pikanterii i dreszczyk emocji, związanych z poznawaniem nowych ludzi. 

Recenzja – jakie opinie ma BeNaughty?

Portal oceniany jest jako funkcjonalny i intuicyjny. Jedną z popularnych, ułatwiających nawiązywanie znajomości funkcji, jest “hot or not,” pozwalająca na polubienie konkretnych profili, a tym samym na pokazanie innym użytkownikom swojego zainteresowania. Cechą, która zdecydowanie wyróżnia ten program spośród innych serwisów jest posiadanie forum, które również pozwala na poznawanie nowych, ciekawych osób. Istotna jest również możliwość sprawdzenia, czy dany użytkownik jest w danej chwili online. Pozwoli to na określenie, czy ktoś nas ignoruje, czy po prostu w tym momencie nie korzysta z serwisu. 

Jak prezentuje się zestawienie wad i zalet, którymi można opisać ten portal? Dużą wadą będzie na pewno fakt, że wiele profili na BeNaughty nie ma uzupełnionego zdjęcia, przez co nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy dany użytkownik jest w naszym typie. Minusem jest również to, że dopóki nie zdecydujemy się na zakup konta Premium, nie będziemy w stanie oglądać (w powiększeniu) zdjęć innych użytkowników.

Jednak ilość zalet zdaje się rekompensować drobne niedogodności związane z korzystaniem z portalu. Rejestracja jest prosta i całkowicie darmowa. Portal oferuje swoim użytkownikom różnorodne możliwości związane z poznawaniem innych osób i nawiązywaniem z nimi kontaktu. Ponadto, serwis posiada sprawnie działającą obsługę techniczną, gotową nam pomóc dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Plusem dla pań jest fakt, że mogą bezpłatnie wysyłać wiadomości. Oprócz tego, w serwisie znajdziemy blog oraz poradnik z praktycznymi informacjami dotyczącymi tego, w jaki sposób korzystać z portalu. A także z poradami dotyczącymi randkowania w sieci, tak, żeby być zadowolonym z efektów. Dołączając do społeczności BeNaughty, możesz również skorzystać z trzydniowego okresu próbnego. Korzystając z portalu nie spotkasz się z nieodpowiednimi treściami, czy też zachowaniami niezgodnymi z regulaminem, ponieważ portal jest stale monitorowany przez grupę moderatorów, dbających o porządek panujący w serwisie. Dla wielu osób, dużym plusem będzie również możliwość pobrania aplikacji, dzięki której będą w stanie korzystać z portalu w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca, jeżeli tylko będą mieli ze sobą swój telefon. 

Portal cieszy się zaufaniem użytkowników, którzy chwalą sobie atmosferę panującą w chatroomach i na forum. Poziom osób, korzystających z BeNaughty jest wysoki. Choć portal dedykowany jest osobom szukającym niezobowiązujących znajomości i dobrej zabawy, to nie spotkamy się tutaj z wulgarnymi i niestosownymi treściami. Dlatego, jeśli chciałbyś poznać kogoś, kto tak jak ty pragnie przeżyć coś nowego i zrealizować swoje seksualne fantazje, dołącz do grona użytkowników BeNaughty. Z pewnością uda ci się poznać wiele atrakcyjnych i interesujących osób, szukających dokładnie tego samego co ty.

BeNaughty – czy korzystanie z serwisu jest bezpieczne?

Większość osób ceni sobie dyskrecję i nie chce, żeby ktokolwiek wiedział o ich aktywności na sex portalach. Z tego powodu, wiele osób, chcących zarejestrować się na jakimś portalu erotycznym, ma wątpliwości odnośnie bezpieczeństwa. Jednak w przypadku BeNaughty, użytkownicy mogą być spokojni, bowiem ich komfort i poczucie bezpieczeństwa jest dla twórców portalu priorytetową sprawą. 

Wszystkie profile, które są aktywne, pozostają pod obserwacją moderatorów, dzięki czemu każda obraźliwa lub nieodpowiednia treść, zostaje na bieżąco usuwana… Ponadto, na wszystkie konta, które budzą jakiekolwiek wątpliwości odnośnie autentyczności, nakładane są pewne ograniczenia, uniemożliwiające pełne korzystanie z serwisu. Korzystając z serwisu BeNaughty, możesz być spokojny o swoją prywatność. Nawet jeśli zdecydujesz się na umieszczenie na swoim profilu odważnych zdjęć, to zostaną one profilaktycznie zamazane. Od ciebie będzie zależało, kto będzie w stanie zobaczyć twoją galerię w pełni. Od ciebie również zależy, jakiego rodzaju treści chcesz oglądać. Jeśli wolisz pozostać przy “grzecznych” treściach, serwis zablokuje ci dostęp do materiałów, które uznajesz za nieodpowiednie. 

Warto również wspomnieć o tym, że również twoje prywatne dane, a także wszystkie informacje na temat twojej bankowości (które będziesz musiał podać, jeżeli zdecydujesz się na korzystanie z konta Premium) pozostaną bezpieczne. Dzięki nowoczesnym i zaawansowanym systemom, wszystkie podane przez ciebie dane są dobrze chronione. Oznacza to, że żaden oszust nie będzie w stanie się pod ciebie podszywać, korzystając z twoich danych. 

Jak wygląda proces usuwania konta?

Większość osób po pewnym czasie rezygnuje z korzystania z portali randkowych. Powody bywają różne. Można znaleźć stałego partnera albo nie mieć ochoty na więcej niezobowiązujących spotkań, tylko chcieć nawiązać stałą, poważną relację. Dobrym pomysłem jest wówczas usunąć swoje konto, żeby nie przyczyniać się do wzrostu liczby tzw. martwych profili, czyli kont, które zostały porzucone przez użytkowników. 

Zanim przejdziesz do usuwania konta, upewnij się, że anulowałeś subskrypcję konta Premium (o ile ją posiadasz), ponieważ usunięcie konta nie jest jednoznaczne z anulowaniem subskrypcji. Następnie kliknij na swoje zdjęcie profilowe, wybierz “opcje,” a następnie “usuń mój profil.” Na koniec zostaniesz poproszony o podanie powodu chęci usunięcia konta i potwierdzenie swojej decyzji. 

Secured By miniOrange